Multimédia

Naši žáci vydávají ÚSPĚŠNĚ již pátým rokem školní časopis.

Ve školním roce 2011 - 2012 získala redakční rada časopisu další oceněníhodnocení.pdf

Milí žáci - redaktoři školního časopisu „Čtrnáctka“!
Zasíláme Vám závěrečné hodnocení, které vychází z jednotlivých čísel Vašeho školního časopisu. Oceňujeme Vaše úsilí vylepšovat jednotlivá čísla. Věříme, že Vaši četní čtenáři Vám nedají možnost polevit a povedou Vás k dalším zajímavým nápadům.
Na závěrečném hodnocení Vašich časopisů se podíleli novinář a učitel Zdeněk Brom, reportážní fotograf Jan Šilpoch, spisovatel a režisér Petr Procházka a Dalibor Dudek.
Soutěž školních časopisů k získání certifikátu „Kvalitní školní časopis“ je součástí projektu Čtenářská gramotnost a projektové vyučování. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Za o. s. Abeceda

Mgr. Dalibor Dudek
Odborný garant oblasti Čtenářská gramotnost a mediální výchova

Ve školním roce 2010-2011 zaznamenali velmi ceněného úspěchu. Časopis roku  2011 vyhlášený v rámci Plzeňského kraje je náš.

Blahopřeji k tomuto úspěchu a držím palce při vydávání dalších čísel Čtrnáctky.

Úspěchy našeho časopisu pokračují …

Dalšího úspěchu dosáhl časopis v celorepublikové soutěži „Školní časopis roku 2011“.

Vyhlášení 5. ročníku celostátní soutěže o nejlepší školní časopis roku 2011 kategorie Základní školy proběhlo 1. 12. 2011 v Brně.

Čtrnáctka“ získala ocenění hned v několika kategoriích:

2. místo v celkovém umístění

2. místo za titulní stránku

5. místo za grafiku

Děkujeme týmu redaktorů za dobře odvedenou práci a věříme, že si náš časopis udrží vysokou úroveň i nadále.

Vaši odborní poradci

Mgr. Dagmar Janošková
Mgr. Simona Burešová

Tento úspěch mě moc těší . Blahopřeji celé redakční radě, paní učitelkám a již se těším na další vydání naší Čtrnáctky.

Chybička se vloudila

V květnu 2012 byl vyhlášen začátek soutěže o nejlepší školní časopis. Stali jsme se vítězi krajského kola a měli jsme právo prezentovat se jako „Školní časopis Plzeňského kraje roku 2012“. Náš časopis byl omylem v celorepublikové soutěži „Školní časopis a noviny roku 2012“ zařazen do kategorie Oddílový časopis roku, kde jsme skončili na 3. místě.

Ve školním roce 2012/13 nás opět čekalo nemilé překvapení. Vzhledem k malé účasti přihlášených časopisů v rámci Plzeňského kraje jsme byli bohužel přiřazeni ke kraji Jihočeskému.
V rámci hodnocení jsme získali čestné uznáni za téma školního časopisu „Drogy“. Věříme, že v následujících letech se v Plzeňském kraji zapojí více škol, abychom měli větší šanci bojovat o postup do celostátního kola.Ocenění časopisu

Koordinátorky
Mgr. Simona Burešová