Přijďte sportovat i o prázdninách

Dne 1.6.2021 otevíráme venkovní sportovní areál u školy pro veřejnost.

Přijďte i vy, můžete si zahrát tenis, nohejbal, fotbal, zaběhat si na dráze, zaskákat si do dálky či jinak si zasportovat. Věříme, že i letos budou náš areál pravidelně využívat žákyně a žáci naší školy i se svými rodiči, či prarodiči.

Od 1. června až do 31. srpna je otevírací doba ve všední dny od 16 do 20 hodin. O víkendech od 10 do 20 hodin.

V září a v říjnu bude otevírací doba kratší a to 16-19 ve všední dny a 10-19 o víkendech. Lidé nemusejí mít roušku při sportu ve venkovním sportovním areálu.

Sportu zdar!