Dopravní soutěž mladých cyklistů – okresní kolo

2. května se družstvo naší školy složené z žáků 5. tříd zúčastnilo okresního kola dopravní soutěže mladých cyklistů. Čtyřčlenné družstvo – Karolína P. z 5. B, Nela Š., Filip S. a Jakub R. všichni  z 5. A – závodilo v pěti disciplínách. Svoje síly závodníci poměřovali v pěti disciplínách: jízda zručnosti, jízda po dopravním hřišti, znalost pravidel silničního provozu, práce s mapou a zdravověda. Tuto akci pořádá každoročně pro mladé cyklisty BESIP ve spolupráci s 33. ZŠ.

Všichni si dopravní dopoledne užili a odnesli si cenné poznatky a vědomosti, jak se bezpečně pohybovat v silničním provozu.

Celému družstvu velké díky za reprezentaci školy.

 

Podporujeme

Oficiální informační server města Plzně   Centrum robotiky   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky
Celé Česko čte dětem     Sportovní portál města Plzně   Fraus   Naše škola se účastní Školního projektu EU

Kde nás najdete

14. základní škola Plzeň
Zábělská 25
312 00 Plzeň

Kontakty

Telefon: 378 027 300
E-mail: skola@zs14.plzen-edu.cz