„Miss záložka“

Výherci soutěže „Miss záložka“

Oslavou Světového dne knihy a autorských práv, je tradiční kampaň „Kniha ti sluší.“ V rámci této kampaně vyhlásilo knihkupectví Kosmas soutěž „Miss záložka.“ Vyhlášení vítězů se uskutečnilo v knihkupectví Kosmas na Klatovské třídě začátkem měsíce května. Do soutěže naše škola přihlásila 80 záložek, které malovaly děti ze čtvrtých a pátých tříd. Konkurence byla veliká a z velkého počtu soutěžních záložek, porota vybrala 12 záložek, které malovaly děti z naší školy. Jejich záložky jsou vystavené v prodejně Kosmas, po té záložky budou putovat dál do světa a budou zdobit knihy pro malé a velké čtenáře.

Máme velmi šikovné děti a ve velké konkurenci obstály na jedničku.

Všem vítězům gratulujeme.

Eva Zikmundová

 

 

Podporujeme

Oficiální informační server města Plzně   Centrum robotiky   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky
Celé Česko čte dětem     Sportovní portál města Plzně   Fraus   Naše škola se účastní Školního projektu EU

Kde nás najdete

14. základní škola Plzeň
Zábělská 25
312 00 Plzeň

Kontakty

Telefon: 378 027 300
E-mail: skola@zs14.plzen-edu.cz