Netradiční oslava 45. výročí otevření 14. ZŠ Plzeň

V úterý 24. září 2019 od 16 hod. se na školním hřišti 14. ZŠ v Zábělské ulici uskuteční netradiční sportovní odpoledne. Žáci druhého stupně si – za pomoci učitelů tělesné výchovy – připraví pro své mladší spolužáky z prvního stupně ukázky sportů a aktivit, kterým se ve svém volném čase věnují, a mladší děti a další návštěvníci akce si pak budou moci na jednotlivých stanovištích tyto tradiční i netradiční aktivity vyzkoušet.
Věříme, že program přiláká nejen žáky naší školy a jejich rodiče, ale i širokou veřejnost. A všichni si společně užijeme radost z pohybu a společně stráveného času.
Srdečně Vás zveme!
Vedení 14. ZŠ

 

Podporujeme

Oficiální informační server města Plzně   Centrum robotiky   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky
Celé Česko čte dětem     Sportovní portál města Plzně   Fraus   Naše škola se účastní Školního projektu EU

Kde nás najdete

14. základní škola Plzeň
Zábělská 25
312 00 Plzeň

Kontakty

Telefon: 378 027 300
E-mail: skola@zs14.plzen-edu.cz