Školní družina

Od 3.5.2021 je možné podávat přihlášky k zájmovému vzdělávání do školní družiny pro školní rok 2021/22. Více informací najdete na stránkách školní družiny. Přihlášky je možné podat nejpozději do 11.6.2021.

Výše úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině byla stanovena na částku 150 Kč měsíčně a částku 60 Kč měsíčně, pokud účastník navštěvuje školní družinu pouze v ranním provozu. Bližší informace jsou uvedeny ve Směrnici k úplatě za zájmové vzdělávání na webu školy ve složce školní družina.