Tematický seminář s rodilým mluvčím

V pondělí 23. září zažili vybraní žáci naší školy netradiční hodinu angličtiny. Čekal je tematický seminář s rodilým mluvčím, který nás podrobně seznámil s životem ve Velké Británii a Spojených státech amerických. Přes prvotní ostych a nesmělost se žáci zapojili do konverzace o britské královské rodině, významných památkách a osobnostech, rozdílech mezi britskou a americkou angličtinou. Kromě slovní zásoby si studenti procvičili správnou výslovnost a užitečné fráze.

Jelikož se nám seminář líbil, věříme, že nebyl poslední.

 

Podporujeme

Oficiální informační server města Plzně   Centrum robotiky   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky
Celé Česko čte dětem     Sportovní portál města Plzně   Fraus   Naše škola se účastní Školního projektu EU

Kde nás najdete

14. základní škola Plzeň
Zábělská 25
312 00 Plzeň

Kontakty

Telefon: 378 027 300
E-mail: skola@zs14.plzen-edu.cz