Uzavření školy

Od 14. 10. do 23.10. přecházíme na distanční výuku všech žáků.

K online výuce  žáci 2. stupně (ČJ, M, AJ) dostanou rozvrh 19.10. prostřednictvím emailu.

K online výuce žáci 1.stupně ČJ,M, (AJ od 3. třídy), Prvouka, Vlastivěda, Přírodověda dostanou rozvrh 19.10. prostřednictvím emailu.

Informace školní jídelny

V úterý 13. 10. 2020 budou všem žákům obědy automaticky odhlášeny na celé období distanční výuky.

Obědy nabízíme formou výdeje celého oběda do vlastních jídlonosičů, cena zůstává podle věkových kategorií.

Pro odběr obědů MUSÍTE znovu dítě přihlásit. Vaří se pouze jeden oběd.

Časy vydávání obědů: 1. stupeň v době od 11.00 – 12.00, 2. stupeň od 12.00 – 13.00. POUZE vchodem od sv. Jiří (vchod školní družiny) za dodržení hygienických opatření (roušky, rozestupy).

Oběd může vyzvednout kdokoliv s platným čipem, kdo nemá nařízenou karanténu.

Žáci, kteří budou mít zájem o obědy během distanční výuky, musí provést opětovné přihlášení na jednotlivé dny přes STRAVA.cz nebo

TELEFONICKY nebo E-MAILEM (dnes do 14:00, na další dny den předem do 10:00 hodin) vedoucí školní jídelny tesarovavl@zs14.plzen-edu.cz